Home

tj pokrytectvo Montgomery goly slovenska futbal utečenci alkohol historický

Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020  | SPORTNET
Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020 | SPORTNET

Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a  Koscelník
Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a Koscelník

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - Webnoviny.sk

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

⚽️⚽️Góly sú futbal - futbal sú... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly  chýbali (šláger kola)
FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly chýbali (šláger kola)

Góly za reprezentáciu sa strieľajú oveľa ťažšie, ako v klube -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Góly za reprezentáciu sa strieľajú oveľa ťažšie, ako v klube - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Motivačné video a gól v samom závere: Sen U19 pokračuje ďalej | Šport7.sk

VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól  brankára v 94. minúte! | Športky.sk
VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól brankára v 94. minúte! | Športky.sk

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk

Zlepšenie orol veľa ukrajina slovensko futbal Caius správa Válečný zajatec

Futbalnet - všetky góly v jednej sieti | SPORTNET

VIDEO Slovensko končí na EURO! Krutý debakel v Španielsku | Športky.sk

Malý futbal: Slováci do semifinále nepostúpili. Prehrali jediným gólom zo  spornej penalty | TVNOVINY.sk
Malý futbal: Slováci do semifinále nepostúpili. Prehrali jediným gólom zo spornej penalty | TVNOVINY.sk

Kazachstan opäť zdolal Slovensko: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

Rok hanby pre slovenskú repre: Trapasy, remízy, vlastné góly a senzačné  víťazstvo | Športky.sk
Rok hanby pre slovenskú repre: Trapasy, remízy, vlastné góly a senzačné víťazstvo | Športky.sk

Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Totálna slovenská strelecká impotencia: Päť zápasov, dva góly! | Nový Čas

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

Futbal : Slovensko - Čierna Hora 2:2 | Šport.sk

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) |  SPORTNET
Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) | SPORTNET

Liga národov: Slovensko v poslednom zápase remizovalo s Bieloruskom |  SPORTNET
Liga národov: Slovensko v poslednom zápase remizovalo s Bieloruskom | SPORTNET

Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?